• NCTF 135 HA Filorga

   Preparat NCTF®135HA to wyrób o przeznaczeniu medycznym wykorzystywany do zabiegów mających na celu poprawę kolorytu skóry, redukcję zmarszczek, głębokie nawilżenie oraz odbudowę skóry.

  NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry.

  Cena:.450 zł
 • CG STYLER 600

  ❤️💯❤️CG Styler 600 to podwójny dotyk luksusu❤️💯❤️

  👉Peptydowa stymulacja + Wypełnienie

  ⭐️⭐️⭐️CG STYLER 600 to natychmiastowy  efekt⭐️⭐️⭐️

  Rozwiń
  Cena:.800 zł
 • DERMAHEAL HL

   

  Dermaheal HL to produkt do skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje
  i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

  Rozwiń
  Cena:.350 zł
 • DERMAHEAL HSR

   

  Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia sucha skórę i pomaga jej utrzymać równowagę.

  Rozwiń
  Cena:.350 zł
 • DERMAPEN EPN z elektroporacją

  Cena:.1 obszar ( twarz, szyja lub dekolt) 600 zł
  2 obszary 850 zł
  3 obszary 950 zł
  osocze bogatopłytkowe (1 obszar) 800 zł
 • HYDRA BOOSTER Filorga

  Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga: sztandarowego NCTF®135HA o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz M-HA18®, który poprawia jej nawilżenie, elastyczność oraz blask. NCTF®135HA to polirewitalizująca substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy i minerały). Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. M-HA18® to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

  Cena:.800 zł
 • LIFT BOOSTER Filorga

   

   

  Lift Booster – łączy skuteczność bogatego w kwas hialuronowy i 59 składników stymulujących skórę: NCTF®135HA oraz preparatu liftingującego i wypełniającego drobne i powierzchowne zmarszczki: ART FILLER FINE® LINES. NCTF®135HA odżywia skórę, poprawia jej jakość i poziom nawilżenia, wyrównuje jej koloryt oraz zmniejsza pory, podczas gdy ART FILLER FINE® LINES, dzięki zawartości 3 form kwasu hialuronowego, liftinguje twarz oraz wygładza już widoczne drobne i powierzchowne zmarszczki (kurze łapki, okolica ust).

  Cena:.1300 zł
 • LINERASE HYDRO

  Cena:.600 zł
 • NEUVIA HYDRO DELUX

  Cena:.900 zł ( 2,5 ml )
 • NICI BARB II 4D

  Cena:.1 szt. 300 zł
 • NICI DARVIN

  Cena:.5 szt. 400 zł
  10 szt. 800 zł
 • NUCLEOFILL

  Cena:.Medium 900 zł
  Strong 1100 zł
 • PROSTROLANE

  Bezpieczna i skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej 

  Cena:.750 zł
 • SAYPHA RICH

  Cena:.600 zł
 • SUNEKOS

  Cena:.Sunekos 200 700 zł
  Sunekos 200 oczy 400 zł
  3x Sunekos 200 1600 zł
  Sunekos 1200 1100 zł
  Sunekos 200+ Sunekos 1200 1800 zł
 • ALIDYA

  ALIDYA to pionierski na świecie, certyfikowany preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu, który stosuje się m.in. w trakcie zabiegu mezoterapii. Jest skuteczny nie tylko w walce z cellulitem, ale także przy likwidacji deformacji tkanki skórnej, zmniejszaniu ilości toksyn na poziomie komórkowym skóry oraz jako terapia wspomagająca po zabiegu liposukcji i  intralipoterapii.

   

  Rozwiń
  Cena:.400zł /1 amp
  Czas zabiegu:.30 minut
 • AQUASHINE BTX

  Aquashine BTX to innowacyjny produkt, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry. Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

  Cena:.900 zł
 • Intralipoterapia - Aqualyx

  Aqualyx to jedyny na świecie preparat do usuwania tkanki tłuszczowej, który aplikuje się za pomocą zastrzyków. To doskonała alternatywa dla popularnego „odsysania tłuszczu”, które nie musi już być wykonywane wyłącznie w trakcie zabiegu chirurgicznego.

  Rozwiń
  Cena:.od 300 zł
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.4-5
 • DR CYJ HAIR FILLER

  Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to  innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia
  i rewitalizację mieszków włosowych.

  Rozwiń
  Cena:.750 zł
 • DERMAHEAL DARK CIRCLE SOLUTION

  Dermaheal Dark Circle Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia.

  Rozwiń
  Cena:.350 zł
 • DERMAHEAL EYEBAG SOLUTION

  Dermaheal Eyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym.

  Rozwiń
  Cena:.350 zł
 • Hydrobalans

  Hydrobalans to jedna z najnowocześniejszych metod rewitalizacji skóry, polegająca na wstrzyknięciu podskórnie lub śródskórnie preparatu ze stabilizowanego kwasu hialuronowego. Wspomniany kwas tworzy swoistą podporę dla skóry, dzięki czemu wygładza zmarszczki i pozwala na modelowanie owalu twarzy. Po zastosowaniu kwasu hialuronowego skóra staje się znacznie lepiej nawilżona oraz poprawia się jej stan ogólny. W trakcie zabiegu używana jest miękka kaniula z tępą końcówką, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia naczyń i nerwów oraz zmniejsza się ryzyko działań niepożądanych. Po zabiegu kwas hialuronowy działa na zasadzie wodnego bufora, chłonąc wodę z nawilżonej skóry i oddając ją, gdy ta staje się sucha.

  Rozwiń
  Cena:.700 zł
  Czas zabiegu:.30 minut
  Powtórzenia:.2-3
 • Botoks

  Toksyna botulinowa, popularnie zwana botoksem, jest substancją powszechnie stosowaną w zabiegach medycyny estetycznej od ponad 20 lat. Stosuje się ją  w celu zmniejszenia i usuwania zmarszczek. Jej działanie polega na zablokowaniu przekaźników nerwowo-mięśniowych. W konsekwencji mięśnie ulegają rozluźnieniu na 3-9 miesięcy. Prawidłowo wykonany zabieg nie wpływa jednak na problemy z poruszaniem twarzą, ani na mimikę.

   

  Rozwiń
  Cena:.1 okolica
  („lwia zmarszczka”,czoło,„kurze łapki”
  500-600 zł
  1 okolica
  (okolica ust,podniesienie brwi)
  400 zł
  1 jednostka 35 zł
  Czas zabiegu:.20 minut
  Wizyta kontrolna:.14 dni po zabiegu gratis
 • Trichoskopia

  Trichoskopia to bezinwazyjne badanie, w trakcie którego za pomocą kamery dokładnie ogląda się skórę głowy oraz porastające ją włosy -  przede wszystkim w okolicach czoła, skroni i potylicy. Dzięki trichoskopii można zaobserwować wiele zmian, charakterystycznych dla poszczególnych schorzeń wywołujących łysienie, a także różnych innych chorób. Badanie to pozwala również określić, jak wiele włosów dotkniętych zostało symptomami typowymi dla konkretnego rodzaju łysienia oraz oszacować, ile z nich zostało już uszkodzonych. 

  Rozwiń
  Cena:.badanie wliczone w zakres konsultacji
  Czas zabiegu:.5 minut
 • Wolumetria

  Modelowanie rysów twarzy bez interwencji chirurgicznej jest możliwe, dzięki zastosowaniu zabiegów wolumetrycznych z użyciem kwasu hialuronowego. Z czasem miękkie tkanki twarzy tracą objętość: wolumetria pozwala ją przywrócić i poprawić rysy twarzy, zwłaszcza w miejscach, w których zmniejszyła się ilość wewnętrznej warstwy skóry.

  Rozwiń
  Cena:.od 1200 zł
  Czas zabiegu:.30-60 minut
 • Mezoterapia igłowa

  Mezoterapia igłowa to pewna i stosowana od wielu lat metoda opóźniająca proces starzenia się skóry i służąca do jej regeneracji i właściwego odżywienia. Zabieg ten polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji niewielkich dawek leczniczych substancji aktywnych w miejsca dotknięte chorobą. Dzięki mezoterapii igłowej poprawiamy jakość i strukturę skóry twarzy i ciała – szczególnie w miejscach wrażliwych i delikatnych, takich jak np. dekolt, szyja, dłonie czy powieki. Rozwiązanie to stosuje się również w leczeniu wypadania włosów, cellulitu, rozstępów oraz przebarwień skóry.

  Rozwiń
  Cena:.od 300 zł Cena zależy od okolic zakwalifikowanych do zabiegu raz użytego materiału ustalana indywidualnie u każdego pacjenta
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.2-3 razy co 4 tygodnie
 • Osocze bogatopłytkowe

  Osocze bogatopłytkowe to naturalna metoda polegająca na biostymulacji komórek skóry. Z krwi pacjenta uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które doskonale sprawdza się w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej lub też regeneracji oraz gojeniu tkanek przyzębia. Program od ponad dziesięciu lat stosowany jest z powodzeniem zarówno w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, jak i medycynie estetycznej na potrzebę odnowy skóry.

  Rozwiń
  Cena:.1 amp.(1 okolica) 600 zł
  2 amp. ( 2 okolice ) 1000 zł
  3 amp.( 3 okolice ) 1500 zł
  Wypadanie włosów,łysienie 600 zł
  Rozstępy, blizny 600 zł.
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.3-4
 • Osocze + fibryna bogatopłytkowa

  Procedura łączona z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej. 

  Uruchamia ona proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia.

  Biostymulacja ma doprowadzić do regeneracji naskórka, nawilżenia i odmłodzenia skóry.

   

  Cena:.1 okolica (1amp.osocze+2amp.fibryna) 1000 zł
  2 okolice (2amp.osocze+4amp.fibryna) 1500 zł
  3 okolice (3amp.osocze+6amp.fibryna) 2600 zł
 • Fibryna bogatopłytkowa - terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu

  Fibryna bogatopłytkowa to trójwymiarowa struktura, której matrycę stanowi fibryna. W przestrzeniach trójwymiarowej sieci fibryny umiejscowione są wysokie stężenia nieaktywowanych, funkcjonalnych, nienaruszonych płytek krwi, krwinki białe oraz mezenchymalne komórki macierzyste.

  Wszystkie te elementy wspólnie z fibryną tworzą strukturę matrix – przestrzenną strukturę, która stale i w długim okresie czasu stymuluje płytki do uwalniania czynników wzrostu, cytokin oraz skutecznie kieruje migracją mezenchymalnych komórek macierzystych do miejsca uszkodzenia ciała.

  Czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste uwalniane z przestrzeni siatki fibrynowej silnie stymulują odnowę biologiczną tkanek.

  Rozwiń
  Cena:.1 amp.400 zł
  2 amp.600 zł
  4 amp.1000 zł
  6 amp. 1500 zł.
 • Biorewitalizacja Plasmage

  Biorewitalizacja Plasmage to ekskluzywny i nieinwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, będący doskonałym remedium pielęgnacyjnym, które efektywnie pozwoli zadbać o potrzeby Twojej skóry i zredukuje objawy upływającego czasu.

  Rozwiń
  Cena:.twarz 350 zł
  dłonie 200 zł
 • Plasmage

  Plasmage to rewolucyjne dla współczesnej medycyny estetycznej urządzenie służące do bezinwazyjnego usuwania różnego typu defektów skóry i niedoskonałości. Jego działanie opiera się na wystąpieniu zjawiska zwanego łukiem elektrycznym, które oddziałuje na tkanki skórne.

  Rozwiń
  Cena:.powieki górne 1000 zł
  powieki dolna 1000 zł
  powieki dolne i górne jednoczasowo 1700 zł
  blizna od 300 zł
  przebarwienia od 150 zł
  rozstępy 1000 zł
  trądzik od 400 zł
  włókniaki od 150 zł
  zmarszczki od 800 zł
  Biorewitalizacja twarzy 350 zł
  Biorewitalizacja dłoni 200 zł
  Czas zabiegu:.około 60 minut
 • Viridex RF

  Poszerzone naczynia krwionośne nazywane profesjonalnie teleangiektazjami, a potocznie „pajączkami” to defekt nie tylko kosmetyczny. Pojawienie się ich na powierzchni skóry oznacza pewną nieprawidłowość w funkcjonowaniu zastawek żylnych, najczęściej ich uszkodzenie lub niewydolność.

  Rozwiń
  Cena:.od 400 zł
 • VITAL INJECTOR™

  VITAL INJECTOR™ to innowacyjna metoda próżniowej mezoterapii wieloigłowej, która całkowicie odmieniła współczesne oblicze mezoterapii. W gabinecie Estamedic przeprowadzam zabieg próżniowej mezoterapii wieloigłowej z wykorzystaniem innowacyjnego technologicznie i w pełni bezpiecznego urządzenia – Vital Injector.

   

  Rozwiń
  Cena:.cena zależy od użytego preparatu
  osocze bogatopłytkowe i preparaty do mezoterapii +100 zł
 • Karboksyterapia

  Karboksyterapia, czyli terapia z wykorzystaniem dwutlenku węgla, zwanego także „cudownym gazem” to zdaniem specjalistów jeden z najważniejszych przełomów w medycynie estetycznej i dermatologii. Karboksyterapia jest niezwykle skuteczną, bezpieczną i mało inwazyjną metodą, polegającą na śródskórnej lub podskórnej iniekcji określonych dawek dwutlenku węgla przy użyciu igły lub specjalistycznego pistoletu.

  Rozwiń
  Cena:.twarz – 200 zł twarz + szyja – 250 zł twarz + szyja + dekolt – 300 zł cienie i zasinienia pod oczami – 150 zł podbródek – 150 zł wybrana okolica ciała – 150 zł rozstępy na 1 okolicy ciała – 150 zł skóra głowy – 150 zł łuszczyca – 150 zł blizna – 150 zł
 • Peeling chemiczny

  Peeling chemiczny to zabieg stosowany w medycynie estetycznej, który polega na kontrolowanym złuszczaniu ściśle określonej warstwy naskórka, dotkniętej zmianą chorobową lub estetyczną, wynikającą ze szkodliwego działania środowiska bądź też rozwijającą się wraz z upływem czasu.

  Rozwiń
  Cena:.od 250 zł
  Czas zabiegu:.30 minut
  Powtórzenia:.3-4
 • PRX-T®33

  PRX-T®33 to nowa metoda służąca do biorewitalizacji chemicznej skóry. Jest to preparat mający postać żelu, za pomocą którego rozwiązuje się problemy dermatologiczne i niweluje objawy starzenia. Jego działanie polega na pobudzaniu skóry do odnowy biologicznej. Preparat ten złuszcza także martwy naskórek i redukuje niewielkie zmarszczki. W swoim składzie zawiera:  kwas trójchlorooctowy, nadtlenek wodoru i kwas kojowy.

  Rozwiń
  Cena:.od 300 zł
  Czas zabiegu:.20 minut
  Powtórzenia:.1-5 co 1 tydzień
 • Mezoterapia mikroigłowa Nanopore Turbo Roller

  Nanopore Turbo Roller to przełomowe dla medycyny estetycznej urządzenie służące do indukcji oraz stymulacji produkcji kolagenu w skórze, dzięki któremu zabieg mezoterapii stał się wręcz całkowicie bezbolesny. W trakcie zabiegu preparat leczniczy jest aplikowany automatycznie poprzez delikatne nakłuwanie.

  Rozwiń
  Cena:.od 400 zł
  Cena zależy od okolic zakwalifikowanych do zabiegu raz użytego materiału ustalana indywidualnie u każdego pacjenta
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.3-4 razy co 4 tygodnie
 • Mezobotoks

  Zabieg medycyny estetycznej Mezobotoks (zwany także botox-lift) to nowatorskie rozwiązanie stosowane przez najlepszych lekarzy na całym świecie w celu zahamowania procesu starzenia się skóry i odmładzania twarzy. Mezobotoks to niezwykle skuteczne i efektywne połączenie mezoterapii igłowej – odpowiedzialnej za rewitalizację skóry - oraz toksyny botulinowej, usuwającej zmarszczki. Jego głównym zadaniem jest zarówno odbudowa wierzchniej tkanki skórnej, jak i delikatne oraz estetyczne usunięcie jej niedoskonałości. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać efekt naturalnej, młodej i gładkiej skóry.

  Rozwiń
  Cena:.800-1500 zł Cena zależy od okolic zakwalifikowanych do zabiegu raz użytego materiału ustalana indywidualnie u każdego pacjenta
  Czas zabiegu:.30 minut- 60 minut
 • Mezoterapia kolagenowa LINERASE

  Rewolucyjny w działaniu preparat Linerase to wyjątkowy na rynku włoskim kolagen typu I służący do odnowy i odbudowy tkanek skórnych. Jego niepowtarzalne właściwości tworzenia włókien kolagenowych będących skutecznym sposobem na wypełnienie tkanki oraz brak niepożądanych skutków ubocznych i reakcji alergicznych potwierdzają niebagatelną dla medycyny estetycznej wartość tej nowatorskiej metody.

  Rozwiń
  Cena:.1200 zł ( zabieg obejmuje twarz, szyje , dekolt i dłonie)
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.4 -6 razy co 3-6 tygodni
 • Skleroterapia

  W gabinecie Estamedic przeprowadzamy bezinwazyjne zabiegi wykonywane metodą skleroterapii.

  Rozwiń
  Cena:.od 400 zł
  Czas zabiegu:.60 minut
 • Dermatoskopia

  Dermatoskopia - zwana także dermoskopią lub mikroskopią epiluminescencyjną - to najskuteczniejsza forma badania i monitorowania znamion skórnych, umożliwiająca wczesną diagnostykę czerniaka, poprzez obserwację znamion i archiwizację danych pacjenta.

  Rozwiń
  Cena:.Wliczona w zakres każdej konsultacji
  Czas zabiegu:.15 minut
 • Lipoliza iniekcyjna

  Lipoliza iniekcyjna służy do likwidowania tkanki tłuszczowej i jest doskonałym sposobem na nieinwazyjne modelowanie sylwetki,. Zabieg ten polega na podaniu  zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. W miejscu iniekcji powstaje celowy i monitorowany delikatny stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przedostają się do krwi, z którą następnie trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane i finalnie wydalane z organizmu.

  Rozwiń
  Cena:.od 300 zł
  Czas zabiegu:.60 minut
  Powtórzenia:.2-3
 • Kwas hialuronowy

  Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego są najpopularniejszą metodą redukcji zmarszczek, jaką stosuje się we współczesnej medycynie estetycznej. Polegają na podskórnej aplikacji preparatu w postaci żelu, który w naturalny sposób wypełnia zmarszczkę, dodatkowo nawilżając skórę i pomagając odzyskać z powrotem odpowiednią objętość . Ponadto działają one regenerująco na skórę i pozwalają na częściowe odwrócenie procesów jej starzenia. Efekty stają się widoczne bardzo szybko.

  Rozwiń
  Cena:.od 1200 zł za 1 ml Używane preparaty firm Fillmed, Croma, Stylage, Teosyal
  Czas zabiegu:.30 minut
 • Soft Filling

  Soft Filling to aktualnie jedno z najbardziej nowatorskich rozwiązań w medycynie estetycznej służących do aplikowania kwasu hialuronowego w skórze. W porównaniu z tradycyjnym zabiegiem wykonywanym z użyciem igły, metoda Soft Filling wiąże się z niewielkim ryzykiem uszkodzenia naczyń i wystąpieniem krwiaków lub siniaków, gdyż wykorzystuje się tzw. kaniule, czyli elastyczne, długie i tępo zakończone igły.

  Rozwiń
  Cena:.od 1200 zł za 1 ml
  Czas zabiegu:.30 minut
 • Botoks nadpotliwość

  Zbyt duża potliwość skóry to problem, który najczęściej występuje na dłoniach i stopach, a także na twarzy oraz w okolicy pach. Zdarza się również, że pojawia się  na całym ciele. Przyczyna nadpotliwości tkwi w zaburzeniach pracy gruczołów potowych, wynikających z kolei z problemów układu autonomicznego.
  Bez względu na miejsce występowania niewątpliwie jest to problem uciążliwy i krępujący.

  Rozwiń
  Cena:.od 1700 zł – 2000 zł Cena jest orientacyjna zależna od ilości podawanych jednostek preparatu ustalana indywidualnie u każdego pacjenta
  Czas zabiegu:.45 minut
  Powtórzenia:.1
  Wizyta kontrolna:.14 dni po zabiegu gratis
  • Test MRT

   PROMOCJA

   peeling plasmage gratis

   Test MRT, czyli Mediator Release Test, jest najbardziej wiarygodną metodą wykrywania nadwrażliwości na składniki pokarmowe, leki oraz różnego rodzaju substancje. Wyniki testu pozwalają określić stopień reakcji organizmu na poszczególne elementy pokarmowe. Warto więc sprawdzić, czy problem nietolerancji pokarmowych nie oddziałuje także i na nasze zdrowie.

   Rozwiń
   Cena:.Test MRT 170 - 1980zł
   cena zawiera dwie konsultacje lekarskie+test MRT
  • iGenesis

   iGenesis COMPLETO  to pakiet konsultacji genetycznych zawierający spersonalizowane zalecenia żywieniowe dla pacjenta. Badanie iGenesis składa się z 9 dopełniających się nawzajem modułów, czyli SLIM, MICRO, SENSOR, HEALTH, DETOX, FIT SPORT, MEDLINE, ANDROGEN, NEURO. Dzięki nim uzyskam całościowy obraz zindywidualizowanych potrzeb Twojego organizmu.

   Genodiet iGenesis ANTI AGING to Slim, Micro, Sensor, Detox

   Rozwiń
   Cena:.iGenesis COMPLETO (9 modułów) - 2990 zł
   iGenesis ANTI AGING (4 moduły) - 2190 zł
   cena zawiera dwie konsultacje lekarskie+test genetyczny
  • Test profilu kwasów tłuszczowych- Omega test

   Na poziom kwasów tłuszczowych w organizmie oddziałuje wiele różnych czynników. Wśród nich wymienia się m. in., takie jak zwyczajowe spożycie, masa ciała, wiek, stan zdrowia pacjenta lub też jego uwarunkowania genetyczne. Z tego też powodu monitorowanie spożycia kwasów tłuszczowych, metodą analizy dziennych racji pokarmowych, bywa niewystarczające.

   Warto więc zdecydować się na wykonanie testu profilu kwasów tłuszczowych.

   Rozwiń
   Cena:.490 zł
 • Ceny zawierają podatek VAT. Przedstawiona oferta cenowa za zabiegi i badania ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Cennik
Do góry
Promocje
Znany lekarz
Mój Blog