Medycyna Prewencyjna

Serdecznie zapraszam do udziału w specjalistycznych konsultacjach medycyny przeciwstarzeniowej, w trakcie których przeanalizuję zarówno Twój stan zdrowia, jak i zwyczaje żywieniowe, sposób życia oraz przyzwyczajenia.

Zachęcam także do skorzystania z możliwości opracowania w Estamedic indywidualnych programów żywieniowych opartych na wynikach testów MRT i GENODIET, które nie tylko pozytywnie
wpływają na samopoczucie jednostki, pomagają jej utrzymać prawidłową wagę oraz zdrowy wygląd, ale również zahamować ryzyko objawienia się wielu chorób oraz skutecznie
spowolnić proces starzenia.

 

 • Medycyna przeciwstarzeniowa i prewencyjna

  Medycyna przeciwstarzeniowa to nowy nurt w nauce medycznej, którego głównym zadaniem jest zarówno wydłużanie życia ludzkiego, jak i skuteczne hamowanie procesów ujawniania się chorób oraz schorzeń, warunkowanych starzeniem się i czynnikami genetycznymi.

  Medycyna prewencyjna i przeciwstarzeniowa – zwana także Anti-Aging - charakteryzuje się interdyscyplinarnym podejściem do profilaktyki procesu starzenia się, zwalczania jego objawów i zahamowania rozwoju wielu chorób z nim związanych. Skierowana jest do osób zarówno starszych, jak i młodszych, które mają świadomość tego, że aby utrzymać się w dobrej kondycji należy postrzegać swój organizm, jako nierozerwalną całość. 

  Rozwiń
  Cena:.300 zł
  Czas trwania konsultacji:.60 minut
 • Konsultacja -recepta

  Cena:.150 zł
 • Konsultacja dietetyczna

  Ostatnie badania prowadzone nad fizjologią człowieka potwierdzają hipotezę, że nie istnieje jeden przepis na skuteczną dietę, który byłby optymalny dla wszystkich. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak dany organizm zareaguje na konkretny tym pożywienia, gdyż to co zdaje się być dla jednych dobre, innym może zaszkodzić. Dlatego też można wysnuć wniosek, że dieta powinna być odpowiednio dobrana i zindywidualizowana dla konkretnej osoby.

  Rozwiń
  Cena:.250 zł
  Czas trwania konsultacji:.60 minut
 • Konsultacja trychologiczna

  Wypadanie i utrata włosów to wielki problem kosmetyczny i dyskomfort zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który może być przyczyną niskiego poczucia własnej wartości oraz samooceny. Dlatego też warto umówić się w Estamedic na konsultację trychologiczną, aby zdiagnozować problem za pomocą badania trichoskopii oraz rozpocząć leczenie...

  Rozwiń
  Cena:.250 zł
  Czas trwania konsultacji:.45 minut
 • Nietolerancje pokarmowe

  Nie od dziś wiadomo, że aby w pełni cieszyć się zdrowiem, należy dbać o to, co się je na co dzień. W końcu to żywność jest najważniejszym budulcem dla naszych mięśni i kości. Coraz popularniejsze stają się trendy na fit czy eko-odżywianie. Wiele osób uważających się za jedzące zdrowo, pozostaje jednak w błędzie. Ostatnie badania naukowe potwierdzają, że wiele produktów, które uznaje się powszechnie za korzystne dla zdrowia, może negatywnie oddziaływać na nasz system odpornościowy i źle wpływać na organizm.

  Rozwiń
 • Konsultacja estetyczna

  Każdy, nawet najdrobniejszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej powinien być poprzedzony rzeczową konsultacją lekarską. W czasie konsultacji w Estamedic porozmawiamy także o wszelkich, nurtujących Cię wątpliwościach oraz zaplanujemy przebieg Twojego leczenia.

   

  Rozwiń
  Cena:.250 zł
  gratis przy zabiegu od 500 zł w dniu konsultacji
Cennik
Do góry
Znany lekarz
Mój Blog